برگزاری جشنواره ویژه شب یلدا در فروشگاه های زنجیره ای شهروند/ عرضه 400 قلم کالا با تخفیفات 10 تا 60 درصدی به مناسبت شب یلدا

امروز یکشنبه : 1396/09/26 ساعت : 5:50
برگزاری جشنواره ویژه شب یلدا در فروشگاه های زنجیره ای شهروند/ عرضه 400 قلم کالا با تخفیفات 10 تا 60 درصدی به مناسبت شب یلدا
مديرعامل فروشگاه هاي شهروند از برگزاري جشنواره ویژه شب یلدا با تخفیفات استثنایی در فروشگاه های زنجیره ای شهروند خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند سيد اكبر علوي با اعلام اين خبر و با بيان اين كه فروش ویژه شب یلدا در فروشگاه های شهروند همزمان با فرا رسیدن فصل زمستان و به مناسبت شب یلدا، آغاز مي شود، گفت: جشنواره ویژه شب یلدا با تخفیفات استثنایی در فروشگاه های زنجیره ای شهروند برگزار می شود.
مدیر عامل فروشگاه های زنجیره ای شهروند افزود: فروش ویژه شهروند به مناسبت شب یلدا از روز سه شنبه 23 آذر ماه آغاز شده که در آن بیش از 400 قلم کالا با تخفیفات 10 تا 60 درصدی عرضه خواهد شد.
وی با بیان این که فروشگاه های شهروند همچون سال های گذشته در شب یلدا آذین بندی شده و در تمامی فروشگاه ها سفره شب یلدا چیده مي شود، اظهار كرد: بیش از 400 قلم کالا شامل خشکبار، تنقلات و آجیل با تخفیفات استثنایی در فروشگاه های شهروند عرضه می شود و نيز در شب يلداي سال جاري هندوانه و انار نیز با قیمت بسیار مناسب در فروشگاه هاي شهروند به فروش می رسد.
علوی درباره تخفیفات شهروند برای کالاهای اساسی نيز تصريح كرد: این تخفیفات در تمامی ایام سال برقرار است و شهروندان می توانند همواره از این تخفیفات بهره مند شوند.
اين مقام مسئول با اعلام اين كه به صورت مستمر از طریق سایت شهروند این تخفیفات اطلاع رسانی می شود، خاطر نشان كرد: جشنواره پوشاک نيز در فروشگاه خانی آباد ، از تاریخ 25 آذر تا 4 دیماه برگزار می شود که پوشاک زنانه ، مردانه و بچه گانه با تخفیفات تا 60 % به مشتریان عرضه خواهد شد.