بازدید سر زده مدیر عامل شهروند از محل بسته بندی محصولات دام و طیور

امروز یکشنبه : 1396/09/26 ساعت : 5:50
بازدید سر زده مدیر عامل شهروند از محل بسته بندی محصولات دام و طیور

مدیر عامل شرکت شهروند به همراه جمعی از مدیران و کارشناسان کنترل کیفیت بامداد روز دوشنبه 22 آذر ماه از محل بسته بندی محصولات دام و طیور بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، سید اکبر علوی بامداد روز دوشنبه 22 آذر ماه به همراه جمعی از مدیران و کارشناسان کنترل کیفیت شهروند، ضمن حضور در محل بسته بندی محصولات دام و طیور از تمامی قسمت ها بازدید نمود تا نسبت به سلامت و بهداشت محصولات و استانداردهای لازم در خصوص محل تولید، اطمینان حاصل نماید.

علوی در راستای عمل به تعهدات اجتماعی و رضایتمندی بیشتر مشتریان، در یکی از بازدید های خود، این بار به محل تولید و بسته بندی محصولات دام و طیور رفت و توسط کارشناسان مجرب تمامی موارد بهداشتی، کیفی و استاندارد های لازم را بررسی نمود.

مدیر عامل شرکت شهروند همانگونه که پیشتر اعلام کرده بود کنترل کیفیت به عنوان یک رکن اصلی در فروشگاه های شهروند شناخته می شود، در حاشیه بازدید از محل مذکور ابراز داشت: ما موظف هستیم برای رضایتمندی بیشتر مشتریان و تامین بهداشت و کیفیت محصولات عرضه شده، به لحاظ کیفیت و قیمت، کالایی را عرضه نماییم که از بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برخوردار باشد.

وی ضمن ابراز خرسندی از تامین رضایت مشتریان افزود: تمام کالاها پیش از ورود به فروشگاه توسط تیم کنترل کیفیت مورد بررسی قرار می گیرند و تحقیقات گسترده ای در خصوص سلامت کالا و کیفیت مناسب صورت می گیرد تا کالایی که در فروشگاه عرضه می شود از تمامی لحاظ واجد شرایط برای انتخاب مشتریان باشد.