قرعه کشی اولین دوره مسابقات عکاسی جشنواره شب یلدا/ تقدیر از مشتریان وفادار فروش مجازی شهروند

امروز یکشنبه : 1396/09/26 ساعت : 5:50
قرعه کشی اولین دوره مسابقات عکاسی جشنواره شب یلدا/ تقدیر از مشتریان وفادار فروش مجازی شهروند

مراسم قرعه کشی اولین دوره مسابقات عکاسی جشنواره شب یلدا و تقدیر از مشتریان وفادار فروشگاه مجازی شهروند روز شنبه 18 دی ماه با حضور مدیر عامل شرکت شهروند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، همزمان با میلاد امام حسن عسگری (ع) در روز شنبه 18 دی ماه مراسم قرعه کشی اولین دوره مسابقات عکاسی شهروند با حضور سید اکبر علوی مدیر عامل فروشگاه های زنجیره ای شهروند، جمعی از مدیران و مشتریان فروشگاه مجازی شهروند برگزار شد.

علوی در این مراسم و در جمع مشتریان با اعلام اینکه چشم انداز شهروند رسیدن به جایگاهی مطلوب در حوزه فروش مجازی است ابراز داشت: یکی از مهم ترین دغدغه های مجموعه فروشگاه های زنجیره ای شهروند ارائه کالا و خدماتی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد و همواره سعی بر آن داشته ایم تا قیمت کالای عرضه شده در فروشگاه ها به صورت رقابتی باشد.

وی در پایان ضمن تقدیر از مشتریان وفادار در فروش مجازی شهروند به 3 نفر از برگزیدگان اولین دوره مسابقات عکاسی جشنواره شب یلدا جوایزی اهدا کرد.

اولین دوره مسابقات عکاسی جشنواره شب یلدا با هدف آشنایی بیشتر مردم با آیین شب یلدا و به مناسبت آغاز به کار وب سایت جدید فروشگاه مجازی شهروند برگزار شد.